خدمات اینترنت و شبکه

یوبی
سایت آگهی ، تبلیغ رایگان و نیازمندی های

فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635
فیبرنوری OM2 از نوع Indoor هلوکیبل آلمان - 66932635
آلما شبکه نمایندگی رسمی تجهیزات هلوکیبل
یکی از مسائل اساسی در شبکه زیرساخت کیفیت انتقال داده می باشد. یکی از شرکت هایی که به شدت نسبت به این مساله حساس می باشد، شرکت هلوکیبل می باشد. از روی همواره ...
پریز های P17 صنعتی لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه--66932635
پریز های P17 صنعتی لگراند با درجه حفاظت IP44 و IP66 در آلما شبکه--66932635

آلما شبکه نمایندگی رسمی تجهیزات صنعتی لگراند فرانسه
آلما شبکه ارائه کننده انواع پریز های صنعتی لگراند با درجه حفاظت 44 و 67 می باشد.از جمله کاربردهای این شاخه های صنعتی م ...
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635
آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات لگراند و PKS اشنایدر--66932635
آلما شبکه ، با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله مدیران خود در حوزه های گوناگون تکنولوژی شبکه زیرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملی بنا به احساس نیاز گسترده جامعه IT بر آن شد ، که با ...
آلما شبکه ارائه کننده پریزهای IP67 لگراند – تلفن: 66932635
آلما شبکه ارائه کننده پریزهای IP67 لگراند – تلفن: 66932635

آلما شبکه نماینده رسمی لگراند فرانسه Legrand Official Representative
آلما شبکه ارائه کننده انواع پریز های صنعتی لگراند با درجه حفاظت 67 – IP67 می باشد.
ویژگی های پریزهای صن ...
راه حل های مدیریت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635
راه حل های مدیریت کابل سقف و کف لگراند (آلما شبکه)--66932635

شرکت لگراند بسته به نوع سیستم کف راه حل های سیستماتیک و جامع برای توزیع برق و دیتا دارد. که در زیر به آن اشاره می کنیم.
1- سیستم کف Screed برای کف هایی که از عمق بالاتر از 65 میلیمتر ب ...
فروش کابل شیلدار Cat7SFTP شبکه هلوکیبل – آلما شبکه--66932635
فروش کابل شیلدار Cat7SFTP شبکه هلوکیبل – آلما شبکه--66932635
معرفی وب سایت: www.helukabel-alma.ir
شرکت آلما شبکه به عنوان ارائه کننده تجهیزات شبکه زیرساخت آماده ارائه انواع تجهیزات شبکه زیر ساخت structured cabling می باشد.
آلما شبکه نماینده ...
آلما شبکه ارائه کننده کابل فیبرنوری OM4 هلوکیبل آلمان-- 66932635
آلما شبکه ارائه کننده کابل فیبرنوری OM4 هلوکیبل آلمان-- 66932635

یکی از مسائل اساسی در شبکه زیرساخت کیفیت انتقال داده می باشد. یکی از شرکت هایی که به شدت نسبت به این مساله حساس می باشد، شرکت هلوکیبل می باشد. از روی همواره در استفاده از آخرین تکنول ...
آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635
آلما شبکه تامین کننده تکنولوژی FTTH--66932635
پیاده سازی FTTH از نظر اجتماعی ، اقتصادی و فنی مزایای بیشماری هم از نظر شرکت های اپراتور ارتباطی و هم از دید مصرف کننده دارد . مهمترین مزایای آنرا می توان به شرح زیر بر شمرد:
- افزایش وفاداری و چسبندگی ...
تکنولوژی GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات FTTH در ایران --66932635
تکنولوژی GPON – آلما شبکه ارائه کننده تجهیزات FTTH در ایران --66932635
به دلیل افزایش تقاضا در زمینه دانلود و استفاده از اینترنت پرسرعت تکنولوژی چند دهه اخیر DSL دیگر پاسخگوی حجم اطلاعات مورد تقاضا در زمینه کاربردهای خانگی و کاری نمی باشد.
...
معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH
معرفی فناوری FTTH – آلما شبکه ارائه دهنده تجهیزات FTTH
فناوری FTTH سرعت شبکه فعلی DSL را که چیزی در حدود 4 الی 5 مگابیت در است را به 40 الی 50 مگابیت در ثانیه افزایش می دهد. همچنین در حال حاضر در بعضی از مناطق امکان استفاده از آن با سرعت های ...

تبلیغات ویژه

خرید تخم غاز

با ما تماس بگیرید : 09358159773

مشاهده

خرید و فروش تخم بلدرچین

با ما تماس بگیرید : 09358159773

مشاهده

خرید و فروش زالو

با ما تماس بگیرید : 09358159773

خرید و فروش زالو طبی - زالو طبی زالوی طبی مورد نیاز خود را بدون واسطه و با قیمت مناسب بخرید

پودر گوشت - پودر جوجه

با ما تماس بگیرید : 09116322964

ارائه پودر جوجه و پودر گوشت با کیفیت و قیمت مناسب

فروشگاه

جای تبلیغ شما
جای تبلیغ شما
برای نمایش برند ( لوگو ) شما در این قسمت با ما تماس بگیرید