فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی 66932635

یوبی
سایت آگهی ، تبلیغ رایگان و نیازمندی های

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی 66932635

بازدید :  1080
فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی 66932635

فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی 66932635


فروش پچ کورد فیبر نوری OM3 آلمانی || 66932635
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3
=================================================
فیبر نوری مالتی مود MM به سه صورت عرضه می گردد:
فیبر نوری OM1
فیبر نوری OM2
فیبر نوری OM3
که در این بین OM3 در طول 300 متر قابلیت انتقال دیتا را بر روی پهنای باند 10G را دارا می¬باشد.
==============================================
آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد فیبر نوری OM3 با مشخصات ذیل می باشد:
1- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
2- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
3- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
4- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
5- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
6- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-LC
7- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
8- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
9- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
10- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
11- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC
12- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع SC-SC

13- پچ کورد 1 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
14- پچ کورد 2 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
15- پچ کورد 3 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
16- پچ کورد 5 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
17- پچ کورد 10 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
18- پچ کورد 15 متری OM3 لئونی آلمان از نوع LC-LC
==============================================
محصولات فیبر و تجهیزات پسیو آلما شبکه به قرار زیر می باشد:
انواع فیبر نوری خاکی OM3 – فیبر نوری خاکی کورنینگ – فیبر نوری Corning – فیبر نوری خاکی – پچ کورد فیبر نوری – پچ پنل فیبر نوری – فیبر نوری OM3 – فیبر 12Core برند Corning – تجهیزات فیبر نوری OM3 – پیگ تیل OM3 آلمانی – پچ پنل 12 پورت فیبر نوری – پچ پنل 24 Duplex فیبر نوری – کابل شبکه لگراند – لگراند – محصولات OM3 – تجهیزات OM3 – فیبر نوری مالتی مود OM3
سایر محصولات آلما شبکه:
آلما شبکه علاوه بر محصولات پسیو رنج کاملی از نرم افزارهای کمپانی Symantec را ارائه می نماید:
لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک - لایسنس اصلی سیمانتک - تشخیص اصالت سیمانتک- آنتی ویروس - آنتی ویروس تحت شبکه - تجهیزات شبکه - آنتی ویروس Nod32 - آنتی ویروس مایکروسافت - آنتی ویروس آویرا - آنتی ویروس رایگان - آنتی ویروس اندروید - آنتی ویروس آنلاین - آنتی ویروس دانلود - آنتی ویروس نود 32 - آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس سیمانتک 2013 - آنتی ویروس سیمانتک 2012 - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک - آنتی ویروس Symantec- آموزش آنتی ویروس سیمانتک - آپدیت آنتی ویروس سیمانتک Symantec Antivirus - سایت آنتی ویروس سیمانتک - دانلود آنتی ویروس سیمانتک - نمایندگی سیمانتک در ایران - نماینده سیمانتک در تهران
===================================
وبسایت های شرکت آلما شبکه:
www.almanet.ir
www.trunking.ir
www.legrand-alma.com
تلفکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
ایمیل جهت دریافت اطلاعات و تماس با آلما شبکه: info@almanet.ir

اطلاعات آگهی :

مجموعه : کامپیوتر           زیر مجموعه : خدمات اینترنت و شبکه
صاحب آگهی : آلما  شبکه
تلفن تماس : 66932635
وب سایت : مشاهده وب سایت
ایمیل : almashabake2@gmail.com
آدرس : تهران , تهران , تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی امینیان،شماره 2،واحد17
تاریخ ثبت : ۴۹/۰۳/۲۱           تاریخ انقضاء : ۱۳۴۹/۰۳/۲۱
قیمت : با ما تماس بگیرید

تبلیغات ویژه

خرید تخم غاز

با ما تماس بگیرید : 09358159773

مشاهده

خرید و فروش تخم بلدرچین

با ما تماس بگیرید : 09358159773

مشاهده

خرید و فروش زالو

با ما تماس بگیرید : 09358159773

خرید و فروش زالو طبی - زالو طبی زالوی طبی مورد نیاز خود را بدون واسطه و با قیمت مناسب بخرید

پودر گوشت - پودر جوجه

با ما تماس بگیرید : 09116322964

ارائه پودر جوجه و پودر گوشت با کیفیت و قیمت مناسب

فروشگاه

جای تبلیغ شما
جای تبلیغ شما
برای نمایش برند ( لوگو ) شما در این قسمت با ما تماس بگیرید